MultiAgentGo™

Przyszłość zmienia nasze potrzeby.

– Adam Imeri.

Rekomendacje klientów stanowią wyjątkową wartość dla każdego biznesu również dla nas. Dzięki nim nasza praca staje się dużo łatwiejsza.

Większość zainteresowanych ma tendencję do opierania swoich decyzji o rekomendacje ze strony swoich bliskich, rodziny czy znajomych. Dzięki czemu czują się bezpieczniej oraz pewniej podczas podejmowania ważnej decyzji, która niejednokrotnie wywołuje skutek na wiele lat.

Chociaż większość naszych klientów polecając nas nie oczekuje niczego w zamian robiąc to zupełnie bezinteresownie przyjmujemy to z zadowoleniem i dużą wdzięcznością.

W życiu jest tak, że jeśli zobaczysz na chodniku sto złotych to automatycznie schylisz się po banknot żeby go podnieść. Takie zachowanie wydaje się być naturalne dla większości z nas.

Pieniądze, bonusy, premie, gratyfikacje finansowe bez względu na to jak je nazwiemy w zamian za skuteczne zachęcenie do skorzystania z naszych usług, to takie przysłowiowe sto złotych leżące na chodniku. Wystarczy rozejrzeć się dookoła i się po nie schylić.

Wśród polecających zawsze są tacy, którzy nie oczekują nic w zamian i tu pojawia się możliwość przeznaczenia przez nas ustalonej wcześniej kwoty za efektywne polecenie na cel charytatywny.

Ulżyj w codziennych zmaganiach z chorobą przekazując 1,5% podatku. Wystarczy wypełnić w składanej deklaracji PIT numer KRS 0000 30 83 16. W rubryce cel szczegółowy 1,5% – proszę wpisać Krystian P/147

Bezinteresowność wszystkim się opłaca. Interesuje Cię stała współpraca?