Zamów program grupowego ubezpieczenia pracowniczego. To się naprawdę opłaca!

Zawarcie umowy grupowego ubezpieczenia pracowniczego to doskonałe narzędzie pracodawcy do budowania lojalności i satysfakcji swoich pracowników. Powszechne jest przekonanie, że podstawą funkcjonowania każdej firmy są jej lojalni i zadowoleni pracownicy.

Polisa stanowi zabezpieczenie w razie zdarzeń, które mogą dotyczyć pracownika i jego bliskich: wypadek, choroba, pobyt w szpitalu, operacja, narodziny dziecka oraz wsparcie finansowe członków rodziny na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Podejmij świadomą decyzję w kwestii grupowego ubezpieczenia pracowniczego i umów spotkanie z agentem wypełniając poniższy formularz.

Polisa posagowa dla dzieci
Ustal formę i miejsce spotkania.
Podaj dogodny dla siebie termin spotkania.
Aby Twoje zlecenie mogło być zrealizowane potrzebujemy zgody na kontakt. Wyrażam dobrowolną zgodę na kontakt telefoniczny lub/i e-mail/osobisty

Klikając „Wyślij” oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu MultiAgentGo™ marki należącej do IMERITRADING. Informacje przesłane za pośrednictwem formularzy są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka prywatności.

Platforma w trakcie realizacji. Mamy nadzieję, że wkrótce tu wrócisz.