W ciągu ostatnich (10+) lat w Polsce technologia Muscle™ przyniosła wiele korzyści tym, którzy jej zaufali. Zapewniając wzrost efektywności oraz redukcję kosztów eksploatacji.

(*) Zużycie paliwa zależne jest od wielu czynników dlatego efekt działania MT-10® może się różnić od podanego w przykładzie.

Przykład: Większość przedstawicieli handlowych dla osiągnięcia celu sprzedażowego miesięcznie pokonuje od 5 do 10 000 km. Przyjmując, że samochód spali o 15% (*) mniej paliwa, a w firmie jeżdżą samochody spalające średnio 8 l /100 km, to na każdej setce oszczędność wyniesie ok. 6 PLN. Na dystansie 100 000 km jeden samochód zaoszczędzi ok. 6000 PLN. Przy flocie 20 aut zysk wyniesie 120 000 PLN. MT-10® daje niekwestionowany efekt ekonomiczny połączony z zadowoleniem klientów indywidualnych i biznesowych.

Rozwiązanie, które w prosty sposób obniża zużycie paliwa dzięki czemu za te same pieniądze można pokonać dłuższy odcinek drogi. MT-10® zmniejsza tarcie i zużycie energii cieplnej, obniża temperaturę roboczą, drastycznie zmniejsza ryzyko przegrzania silnika, zwiększa wydajność i efektywność urządzenia bez konieczności wymiany oleju na nowy. MT-10® można dodać w każdym momencie.

MT-10® zapobiega suchemu startowi silnika jednej z głównych przyczyn uszkodzeń i awarii silnika. Silniki zużywają się najszybciej kiedy są uruchamiane często i na krótki czas np. przez kierowców Taxi. Każde uruchomienie zimnego silnika oznacza, że przez jakiś czas nie jest on smarowany a układy sterowane ciśnieniem oleju potrzebują chwili aby zacząć pracować normalnie. MT-10® rozwiązuje ten problem pozwalając uniknąć drogich napraw przynosząc realne oszczędności właścicielowi pojazdu.

Produkty Muscle™ oraz MT-10® spełniają najostrzejsze normy bezpieczeństwa, higieny pracy, ochrony środowiska oraz wszelkie reżimy produkcji wymagane przez współczesne procesy produkcyjne co poparte jest odpowiednimi świadectwami jakości.

Korzystanie z technologii MT-10® nie stanowi bariery dostępu dla mniejszych przewoźników z uwagi na przystępną cenę a tym samym nie wprowadza różnic na rynku pomiędzy dużymi a małymi firmami.

Zastanawiasz się jak często używać MT-10®?

Przeciętny pojazd osobowy w Polsce pokonuje rocznie około 15-20 tys. kilometrów. W takim przypadku wystarczy dodać do silnika MT-10® raz na rok w ilości ok. 250 ml. Najlepiej przy wymianie oleju na nowy ale nie jest to warunek. MT-10® można dodać w każdym momencie bez konieczności wymiany oleju na nowy. Zabieg powtarzać co 15-20 tyś kilometrów.

W odróżnieniu od przeciętnego pojazdu intensywnie eksploatowane auta flotowe potrafią pokonywać rocznie nawet 50-100 tys. kilometrów. Przy takim przebiegu wskazane będzie dodanie opakowania 474 ml dla wzmocnienie ochrony i efektywności działania.

Zalecane dawkowanie:

Silniki benzynowe & Diesel – dodaj 250 ml do 4 – 6 l oleju. Większe silniki – dodaj 100 ml na każdy 1 litr oleju. Automatyczne skrzynie biegów – dodaj 250 ml do układu. Standardowe skrzynie biegów – dodaj 50 ml na każdy 1 litr oleju. Hydraulika – dodaj 50 ml na każdy 1 litr oleju.

MT-10® dlaczego warto?

Z potrzeby bezpieczeństwa i rozsądnego eksploatowania auta. Zalety: zmniejsza tarcie, obniża temperaturę oraz ryzyko przegrzania silnika, zwiększa moc silnika, wydajność i efektywność, redukuje tarcie w układach przeniesienia napędu, hałasy, wibracje i drgania, zapewnia długotrwały efekt smarowania, opóźnia starzenie się oleju. […].

Rekomendacje i zalecane użycie w przemyśle i motoryzacji:

Mechanizm napędowy, przekładnie, łożyska, sprzęgła, pompy, reduktory, silniki i układy elektryczne, sprzęt ciężki, silniki benzynowe & Diesel, manualne i automatyczne skrzynie biegów, wspomaganie kierownicy. […].

Jesteś zainteresowany(-a) ? Wypełnij formularz!