Jesteś opiekunem dorosłej osoby niepełnosprawnej? Pozwól sobie pomóc!

Europejski Lider Odszkodowań zapewni Ci profesjonalną pomoc w uzyskaniu wyższego świadczenia pielęgnacyjnego.

Od 1 stycznia 2023 wysokość świadczenia pielęgnacyjnego wynosi 2458 zł miesięcznie.

Osoby opiekujące się niepełnosprawnymi otrzymują zazwyczaj świadczenie w zaniżonej wysokości. Na co dzień podnoszą standard życia osób chorych, ułatwiając podopiecznym codzienne funkcjonowanie oraz wsparcie emocjonalne. Przygotowanie posiłku, kąpiel, zmiana opatrunków, ubieranie, załatwianie bieżących spraw to tylko niektóre z codziennych obowiązków.

Pomoc schorowanym z ograniczeniami ruchowymi to bardzo odpowiedzialne zadanie wymagające poświęcenia i czasu, którego zawsze brakuje.

Pomożemy Ci w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, godnie i skutecznie reprezentując Twoje interesy przed sądem.

ELO proponuje wiedzę i doświadczonych adwokatów, którzy każdego dnia pracują ze sprawami podobnymi do Twojej osiągając przy tym pełen sukces.

Osoby spełniające kryteria mogą liczyć na nasze wsparcie i pełne zaangażowanie w sprawę. Rola opiekuna ogranicza się do przekazania odpowiednich dokumentów i cierpliwego oczekiwania na przyznanie świadczenia oraz uzyskanie dodatkowych pieniędzy, które mogą w znaczny sposób poprawić jakość życia w trakcie opieki nad osobą niepełnosprawną.

Wynagrodzenie wymagane jest dopiero w momencie gdy przyznane zostanie odpowiednie świadczenie i wyrównanie na rzecz opiekuna.

ELO pobiera wynagrodzenie na postawie wcześniej ustalonej z klientem prowizji. Płacisz tylko za efekt. Jeśli jakiekolwiek działania względem klienta okażą się bezskuteczne ELO nie otrzymuje należnej zapłaty.

Dotychczasowa skuteczność i doświadczenie ELO pozwala mieć nadzieję na osiągnięcie wspólnego sukcesu w sprawie o uzyskanie większego świadczenia.

Zadzwoń, zapytaj – to nic nie kosztuje, nie jesteś tu sam.

Europejski LIDER Odszkodowań 2jpg

Pozwól sobie pomóc. Zespół ELO.

Strona ma charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię.