PL-10™ uniwersalny smar litowy do ekstremalnych ciśnień i temperatur.

Jeśli zajmujesz się montażem maszyn i urządzeń przemysłowych. Remontami i modernizacją linii produkcyjnych a zależy Ci na zadowoleniu Klienta i realizacji powierzonych zada na najwyższym poziomie. Redukcji kosztów serwisu oraz podniesieniu poziomu świadczonych usług.

Zastanawiasz się jak zmniejszyć koszty a jednocześnie zwiększyć wydajność, efektywność maszyn i urządzeń, wydłużyć ich czas eksploatacji?

PL-10™ smar na bazie litu przewyższa inne smary litowe ze względu na dodanie do niego technologii smarowania Metal Treatment MT-10®.

Stosowany w celu minimalizacji: efektu tarcia, zużywania się elementów maszyn, zmniejszenia wydzielania się temperatury, zapobiegania korozji, usuwania zanieczyszczeń ze współpracujących elementów, tłumienia drgań, amortyzacji obciążeń uderzeniowych, zmniejszenie luzów i skutków ich powiększania się. Posiada wyjątkowe właściwości przylegania i spójności, odporny na wypłukiwanie przez wodę.

Produkt cieszący się doskonałą opinią wśród klientów z prawie całego Świata. Dołącz do nich już dziś i oszczędzaj stosując technologię smarowania PL-10™.

Jesteś zainteresowany(-a) ? Wypełnij formularz!