Europejski Lider Odszkodowań. Twój pełnomocnik w walce o odszkodowanie.

Nie da się cofnąć czasu sprzed zdarzenia ani jego skutków, ale można udzielić pomocy w walce o lepsze jutro!

W naszej pracy dużą wagę przywiązujemy do jasnych zasad współpracy i najwyższych standardów obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę, że przyjęcie od klienta zlecenia do reprezentowania jego sprawy to ogromna odpowiedzialność wymagająca najlepszych pełnomocników.

Europejski Lider Odszkodowań to grono wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym odznaczających się wiarygodnością świadczonych usług.

Zespół prawników i radców prawnych tworzący dział prawny oraz cały sztab agentów niemal w całej Polsce. Na co dzień nie tylko pomaga poszkodowanym, ale angażuje się w organizację wartościowych akcji charytatywnych wspierając różne projekty.

Szacunek dla klienta, cierpliwość w wyjaśnianiu zawiłych przepisów, łatwość komunikacji oraz kultura osobista to tylko wybrane cechy Zespołu ELO.

Mimo, że na rynku działa wiele kancelarii odszkodowawczych Europejski Lider Odszkodowań jest tą, którą warto wybrać. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wybór naszego partnera w biznesie dziękując za okazane zaufanie.

Czym dokładnie zajmuje się Europejski Lider Odszkodowań?

Po stronie ELO leży udowodnienie odpowiedzialności względem zobowiązanych do zapłaty odszkodowania i zadośćuczynienia ZAKŁADÓW UBEZPIECZENIOWYCH. ELO precyzuje, zgłasza roszczenie oraz negocjuje odszkodowanie lub zadośćuczynienie w imieniu klienta.

Reprezentuje poszkodowanych w postępowaniu likwidacyjnym sądowym w celu uzyskania przez poszkodowanego prawa do uznania odpowiedzialności ubezpieczyciela.

Działając pod opieką Europejskiego Lidera Odszkodowań masz pewność, że tok postępowania zdarzenia, dokumentacja oraz wszelkie formalności będą rozpatrywane w sposób indywidualny i bardzo szczegółowy. Jesteśmy po Twojej stronie!

Co warto wiedzieć?

Europejski Lider Odszkodowań zajmuje się dochodzeniem roszczeń działając jako pełnomocnik osoby poszkodowanej w wyniku:

  • wypadku komunikacyjnego
  • szkody osobowej
  • szkody rzeczowej
  • błędu medycznego
  • wypadku w rolnictwie
  • wypadku w pracy
  • opóźnionego lotu
  • poślizgnięcia, potknięcia i upadku
  • niesłusznego aresztowania

ELO FIRMA GODNA ZAUFANIA!

ELO Centrala: Ul. Gdańska 112/8,

62-200, Gniezno.

Na jakiej zasadzie działa Europejski Lider Odszkodowań?

Firma pobiera wynagrodzenie na postawie wcześniej ustalonej z klientem prowizji. W momencie, gdy przyznane zostanie odpowiednie odszkodowanie na rzecz poszkodowanego. Dopiero wtedy ELO otrzymuje wynagrodzenie. Jeśli jakiekolwiek działania względem klienta okażą się bezskuteczne firma nie otrzymuje należnej zapłaty. Europejski Lider Odszkodowań działa na zasadach partnerskiej współpracy opierając działania na komforcie oraz lojalności. Nasi Specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Od wielu lat reprezentując osoby poszkodowane na terenie całego kraju z wysoką skutecznością.

Europejski Lider Odszkodowań profesjonalizm poparty skutecznością działania w całym kraju!