Państwo zadbało o powszechne świadczenie dla polskich dzieci.

Rodzina 800 plus ma na celu częściowe pokrycie wydatków związanych z wychowywaniem dziecka jego opieką oraz zaspokojeniem podstawowych potrzeb życiowych.

Jako rodzic dbasz o jego zdrowie, wychowanie i edukację ponieważ dziecko jest dla Ciebie najważniejsze.

Pomyśl czy nie warto uzupełnić ochronę dziecka i uzyskać wsparcie finansowe po ukończeniu przez dziecko 18 roku życia? Pieniądze na start w dorosłe życie czy wsparcie finansowe, gdyby Cię zabrakło.

Nie dopuszczamy do siebie takich myśli ale w takiej sytuacji ubezpieczyciel przejmuje obowiązek opłacania składki do końca trwania umowy czyli nawet do 25 roku życia.

Po jej zakończeniu dziecko otrzyma kwotę, która jest zapisana w polisie. Im wcześniej wykupimy polisę, tym więcej kapitału zbierzemy dla naszego dziecka. Polisa posagowa dla dziecka może być zawarta nawet dla noworodka.

Podejmij świadomą decyzję w kwestii Polisy posagowej dla swojego dziecka i umów spotkanie z agentem wypełniając poniższy formularz.

Polisa posagowa dla dzieci
Ustal formę i miejsce spotkania.
Podaj dogodny dla siebie termin spotkania.
Aby Twoje zlecenie mogło być zrealizowane potrzebujemy zgody na kontakt. Wyrażam dobrowolną zgodę na kontakt telefoniczny lub/i e-mail/osobisty

Klikając „Wyślij” oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu MultiAgentGo™ Informacje przesłane za pośrednictwem formularzy są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka prywatności.

Platforma w trakcie realizacji. Mamy nadzieję, że wkrótce tu wrócisz.