Idea dostarczania produktów najwyższej jakości sprawdziła się i przynosi pożądany efekt.

Coraz więcej firm dysponujących własną flotą przekonuje się do nowoczesnych technologii i ich wykorzystywania w codziennej działalności. #EfektMT-10® w krótkim czasie powinien przekonać nawet #NajwiększychSceptyków. Wyższy poziom ochrony podzespołów silnika, ograniczenie niepotrzebnych przestojów oraz obniżenie kosztów serwisowych połączone z oszczędnościami zużywanego paliwa przynosi #ImponującyRezultat. […].

Sprawdź ile możesz zyskać z MT-10®

Przykład dla zobrazowania korzyści. Większość przedstawicieli handlowych dla osiągnięcia celu sprzedażowego miesięcznie pokonuje od 5 do 10 tys. km. Przyjmując, że samochód spali o 15 proc. mniej paliwa a w firmie jeżdżą samochody spalające średnio 8 l na 100 km, to na każdej setce oszczędność wyniesie ok. 6 zł. Na dystansie 100 tys. km jeden samochód zaoszczędzi ok. 6. tys. zł. Przy flocie 20 aut zysk wyniesie 120 tys. zł.

Zastanawiasz się jak często używać #MT-10®?

Przeciętny pojazd osobowy w Polsce pokonuje rocznie około 15-20 tys. kilometrów. W takim przypadku wystarczy dodać do silnika #MT-10® raz na rok w ilości ok. 250 ml. Najlepiej przy wymianie oleju na nowy ale #NieJest to #Warunek. #MT-10® można dodać w #KażdymMomencie bez konieczności wymiany oleju na nowy. Zabieg powtarzać co 15-20 tys. kilometrów.

W odróżnieniu od przeciętnego pojazdu intensywnie eksploatowane #AutaFlotowe potrafią pokonywać rocznie nawet 50-80 tys. kilometrów. Przy takim przebiegu wskazane będzie dodanie #Opakowania474ml dla wzmocnienie ochrony i efektywności działania.

Korzystając z produktów Muscle™ wiesz, że nawet gdybyś brał(-a) pod uwagę wiele innych, produkty Muscle™ są jedynymi, które naprawdę chcesz kupić.

Jesteś zainteresowany(-a)?