Ubezpieczenia MultiAgentGo™ to nowoczesne rozwiązanie oferujące całą gamę ubezpieczeń chroniących życie i majątek klienta.

W branży mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe oferując ubezpieczenia wśród osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kierując się przede wszystkim potrzebami klientów pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej tak, aby dobra polisa nie wymagała dużych wyrzeczeń i wysokiej składki.

Zawierając umowę ubezpieczenia za naszym pośrednictwem klienci mogą czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość.

Sprzedaż ubezpieczeń nigdy nie była i obecnie nie jest łatwa dlatego ciągle staramy się aktywnie zdobywać nowych klientów. Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług to może znasz kogoś, komu chciałbyś nas polecić eRekomendacjeGo.

MultiAgentGo™ pomaga nam w pozyskiwaniu nowych klientów poprzez możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług znajdujących się w jednym miejscu.

Podejmij świadomą decyzję w kwestii ubezpieczenia i umów spotkanie z agentem wypełniając poniższy formularz.

Umów spotkanie w sprawie ubezpieczenia
Wybierz temat spotkania.
Ustal formę i miejsce spotkania.
Podaj dogodny dla siebie termin spotkania.
Aby Twoje zlecenie mogło być zrealizowane potrzebujemy zgody na kontakt. Wyrażam dobrowolną zgodę na kontakt telefoniczny lub/i e-mail/osobisty

Klikając „Wyślij” oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu MultiAgentGo™ marki należącej do IMERITRADING. Informacje przesłane za pośrednictwem formularzy są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka prywatności.

Platforma w trakcie realizacji. Mamy nadzieję, że wkrótce tu wrócisz.