Korzystanie z usług agenta gwarantuje pewność dokonania transakcji zgodnej z przepisami prawnymi i jest dużo bezpieczniejsze od samodzielnej próby kupna lub sprzedaży.

Pośrednicy doskonale znają rynek kupna i sprzedaży nieruchomości wiedzą gdzie zamieszczać ogłoszenia oraz posiadają własne bazy danych i kontakty zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki zawodowej.

Każdy, kto początkowo jest pełen zapału i nadziei na samodzielne działania szybko przekonuje się ile czasu i pracy to wymaga. Próba sprzedania lub znalezienia nieruchomości zajmuje niejednokrotnie długie miesiące.

Oddanie tej pracy w ręce agenta nieruchomości gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji. Klient może mieć pewność, że nie trafi do niego przypadkowa osoba z ulicy, ale ktoś wcześniej zweryfikowany.

W każdym przypadku klient zostaje kompleksowo informowany o etapach postępowania w kwestii prawnej własności jak również otrzymuje fachową pomoc i poradę, która niejednokrotnie dotyczy najważniejszej i najtrudniejszej decyzji w życiu klienta.

Poza kwestiami formalnymi agent często pomaga odpowiednio wyeksponować nieruchomość przygotowując niezwykle popularny obecnie zabieg jakim jest home staging.

Przygotowanie domu czy mieszkania w taki sposób, aby robiły wrażenie miejsc przytulnych, zachęcających do natychmiastowego kupna i zamieszczana.

Czy warto skorzystać z usług agent nieruchomości? Na pewno warto! I wiele osób skorzysta. Zgłoś nieruchomość.

Platforma w trakcie realizacji. Mamy nadzieję, że wkrótce tu wrócisz.