MultiAgentGo™ umożliwia realizację bardzo zróżnicowanych potrzeb pozwalających zoptymalizować wydatki oraz oszczędzić czas.

– Adam Imeri.

MultiAgentGo™ to rozwiązanie przeznaczone dla osób, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego dla siebie produktu lub usługi z wybranej przez siebie branży. Naszym zadaniem jest starannie zdobywać wiedzę czego chce klient i pomagać mu to osiągnąć. Wczuć się w sytuację klienta, zrozumieć jego potrzeby i umiejętnie doradzić tak, by móc spełnić jego oczekiwania.

Wieloletnia praca i 20+ lat doświadczenia zdobytego w obsłudze klienta, szczera chęć pomocy w połączeniu z zaufaniem umożliwia osiągnięcie tych celów.

Dodatkowo pracując w międzynarodowym środowisku możemy czerpać z wiedzy i doświadczeń naszych partnerów w biznesie.

MultiAgentGo™ świadczy usługi między innymi w ramach branż: finanse, ubezpieczenia, nieruchomości, turystyka. Marka MultiAgentGo™ jest własnością IMERITRADING i działa zgodnie z obszarem wykonywanych czynności oraz rodzajem wykonywanej działalności gospodarczej według odpowiednich kodów PKD.

Celem powstania marki było stworzenie nowatorskiej platformy różnych podmiotów usługowych aby nasi klienci mieli możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług znajdujących się w jednym miejscu.

Życzymy udanego korzystania z platformy.